צילום ביוב

צילום ביוב

כאשר כל המערכות בדירה פועלות כהלכה, אין סיבה לדאגה. אבל לפעמים נקלעים למצבים, שבעטיים מתוודעים לכל מיני תקלות במערכת הביוב שבנכס. בעיות אלו עלולות לקרות מכל מיני סיבות. כמו למשל – הצפה בפיר הניקוז. או לחלופין סתימה בכיור. כך או כך, עסקינן אודות תרחיש שמסב לנזק לדיירי הבית, ומפריע לחיים השגרתיים שלהם. בתחילה הם ינסו בעצמם לטפל בבעיה. אך חיש מהר יגיעו בהכרח למבוי סתום. בשלב הבא הם יזמנו שרברב בדחיפות. אך סביר להניח שהבעיה תחזור לסורה. זה הזמן להיווכח במציאות, כי המצב דורש טיפול אחר, יסודי יותר. זה הזמן לקרוא לבעל מקצוע, שיבצע בביתכם צילום ביוב.

מה הן הגורמים שמביאים לסתימות בביוב, שמחייבים צילום ביוב?

יש כל מיני גורמים, שבעקבותיהם יש לזמן איש מקצוע, על מנת שיבצע צילום ביוב. ולהלן העיקריים שבהם –

  • כאשר בנכס יש עדות לביוב שהוצף. משמע יש מצב של אי הספקה, או סתימה בביוב. שני מצבים אלו אפשריים לאבחון בלי בעיה, על ידי הצילום המקצועי של קווי הביוב.
  • כאשר נכנסת אדמה לביוב וסותמת אותו. תרחישים אלו אפשריים בהיווצרות סדק בצינוק שנמצא עמוק באדמה. מדובר אודות סתימות שלא פשוט לאתר או לטפל בהן. הטיפול הכי נכון הוא באמצעות צילום של הביוב. מכיוון שהוא יזרז את התובנות למה גרם לסתימות. כמו גם לדרכי טיפול אפקטיביות. 
  • כאשר יש בעיה בתוך קו הביוב בשיפוע. הצילום ביוב יסייע לחישוב מדויק של השיפוע.
  • כאשר מצטברים שומנים בביוב. כי אז בהכרח תיווצר סתימה בביוב. הדבר קורה בפרט במטבח, פרטי או ציבורי, וכן מסחרי. הצילום ביוב יוכל לזרז את הטיפול הכה חיוני.

כיצד צילום ביוב מקל על העבודה?

לפני שנים רבות, כל בעיה, שמקורה היה בתשתית של הביוב, חייבה חפירה באורך קווי הביוב. והן איתור התקלה בצורה פיסית. בוודאי תבינו מדברינו אלו, כי התהליך גבה עמו הוצאות כספיות ניכרות. מאמצי טיפול שגרמו לבלגן עצום. וגם לבזבוז זמן משווע. כל זה נראה אחרת כיום. הכיצד? בוודאי אתם סקרנים לדעת. ובכן, באמצעות הטכנולוגיה המתפתחת, פני הדברים שונים היום. במציאות העכשווית מגלים את האופציה של צילום ביוב. הוא מאפשר לבעל המקצוע למקד את הצילום במקום הכי נכון. במקום שבו מתרחשת הבעיה בזמן אמת. ולא זאת בלבד, כי אם הוא גם יכול לפתור את הבעיה, ללא הפיכה וללא בלגנים מיותרים.