מצלמה תרמית לאיתור נזילות

מצלמה תרמית לאיתור נזילות

כל אחד שחווה נזילות בביתו, יוכל להעיד כי מדובר במצב ממש לא נעים, בלשון המעטה. כדי להימנע ממצב בעייתי זה, יש לאתר את הנזילה. מתוך כוונה ברורה שלא להסב נזקים לקירות או לחלופין לצנרת של הנכס. על מנת לוודא זאת, כיום עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של מצלמה תרמית לאיתור נזילות. בעזרתה אפשר לבצע הדמיות, תוך כדי הגעה לזיהוי המתרחש בקירות או בריצוף. כשמאחוריהם טמונים המון צינורות. המצלמות התרמיות מקלות על מלאכת איתור הרטיבות, מבלי לשבור קירות או מרצפות, כפי שהיה נהוג בעבר.

מה זה בכלל מצלמה תרמית לאיתור נזילות?

בוודאי יצא לכם לשמוע לא פעם את הביטוי – מצלמה תרמית לאיתור נזילות. מדובר על מצלמה הכי אפקטיבית כיום, שרוב האנשים מכירים אותה בשל שימושה בצבא או במשטרה. פעילותה כרוכה בקליטה של הקרינה התת אדומה שהחומרים פולטים. באופן הזה ניתן לקבל תמונה מדויקת, שמחולקת לפי צבעים. כל צבע מסמן את מידת החום של קליטת המצלמה. לפי דירוג שבין בהיר לכהה. העיקרון הפשוט מעיד על כך כי המים שיוצאים מהצנרת חמים פחות מאלו שזורמים בה. הדבר נובע מכך שהמים שיוצאים מהצנרת מאבדים את חומם, ולא קיימים יותר במערכת הסגורה.

מה הסגולות של מצלמה תרמית לאיתור נזילות?

ישנן הרבה סגולות, אשר מאפיינות את הפעילות המשובחת של מצלמה תרמית לאיתור נזילות וגם משתמש למשל צילום קווי ביוב . החלטנו להביא בפניכן את המובילות שבהן. כלעיל –

  • על ידי מצלמה תרמית ניתן להגיע לכל תרחיש. כגון כאשר בונים, או משפצים בית. סגולה זאת הכרחית על מנת להימנע מתופעה של רטיבות, ולהיות מוכנים מלכתחילה לכל בעיה שלא תצוץ.
  • אם בשנים קודמות איתור רטיבות גבה מחיר של שבירת מרצפות או קירות, כי אז במציאות העכשווית הכול השתנה. על ידי מצלמה תרמית ניתן להבין את כל הבעיות שקיימות מתחת למרצפות ומאחורי הקיר.
  • בעזרת המצלמה התרמית ניתן לאתר נזילות בדיוק מופתי. המצלמה התרמית מסוגלת לומר לבעל המקצוע מה המיקום הספציפי של הנזילות. ובנוסף לכך, לעזור לו להבין מהיכן מקורה.