מאתר נזילות מים

מאתר נזילות מים

במדינת ישראל מרבית האנשים דרים בבניינים משותפים, לטוב ולרע. כאשר נדרש מאתר נזילות מים, כי אז העניין עשוי להיות מורכב למדי. בעוד תושבי הבניין מעוניינים להבין על כתפי מי מוטלת האחריות לבעיה, והן מה עושים כדי שהמצב יתוקן. יש המון סיבת לאתר נזילות בבניין מגורים משותף, כמו למשל תושבי המבנה עשויים להחליק מרצפות רטובות. או לחלופין להתחשמל מהמגע עם הרטיבות למערכות החשמל שבבניין. כמו כן, נזילת מים במבנה משותף מהווה סיכון ניכר לתשתיות הבניין. כמו לדוגמה – לארונות החשמל, לקירות או לתקרות. בשל כל זאת, עשוי להיווצר נזק שאינו הפיך. כזה שיגרום לתושבי הבית המשותף להוצאות כלכליות רבות.

המלצות שיסייעו לכם בהתמודדות עם מאתר נזילות מים

במידה ונתקלתם בבעיות של נזילות בבית הפרטי שלכם, או במבנה המשותף, תוכלו לפתור אותן רק על ידי הזמנת שירותים מקצועיים של מאתר נזילות מים. בעל מקצוע מנוסה יוכל לגלות את מקור הנזילה, תוך כדי כך שהוא יציע לכם מספר רב של אפשרויות לפתרונות. והן יעניק לכם כמה שנות אחריות על עבודתו. בנוסף לכך, בעל מקצוע איכותי ישתמש אך ורק במכשור הכי טכנולוגי ומתקדם, מה שבאופן ישיר יגדיל את סיכויי ההצלחה של פועלו.

הפעולות שיש לעשות בטרם הזמנת מאתר נזילות מים

באם הבחנתם בנזילה בביתכם, רגע לפני שאתם מזמינים שירותי מאתר נזילות מים. על מנת שיאתר מה המקור של הנזילות, כדאי שתנקטו בעצמכם פעולות חיוניות. לרבות –

  • עליכם לוודא כי אין נזילה מהניאגרה לאסלה. זאת תעשו על ידי סגירה של הניאגרה. ואז בדיקה האם שעון המים הפסיק להסתובב. במידה שכך הם פני הדברים, הגיע הזמן לקרוא לאיש מקצוע שיטפל בכשל.
  • אתם צריכים לבדוק את הלחץ בברזים. תסגרו את כל הברזים בבית במשך כל שעות הלילה, לרבות סגירת הברז של הניאגרה, ותראו האם מונה המים נע ונד. והיה ואכן זהו המצב, סביר להניח, כי יש בביתכם נזילה. באם המונה לא זז, אך בכל זאת הבחנתם בסימני רטיבות בדירה שלכם, יתכן כי עסקינן אודות בעיה של איטום.
  • כדאי שתעלו לגג הבית. תבדקו כי מקור הבעיה אינו בנזילה מהדוד. דוד שמש נוזל עשוי להסב לטפטופים ולרטיבות בנכס. ואם תגלו שזהו התרחיש באמת, כי אז הגיע הזמן לזמן בעל מקצוע מתחום הדודים.

מה המשמעות של מאתר נזילות מים בבתים ישנים?

מבנה ישן מהווה מקור לפורענות. לרבות נזקי רטיבות. מה שמחייב קריאה דחופה לאיש מקצוע שמומחה לתחום של מאתר נזילות מים. כאשר דרים במבנה משותף, לא פעם עדים לסיטואציות שלאורן צנרת השכנים מתכתבת ישירות עם הצנרת בביתכם, בקירות משותפים. כל זה עשוי להסב לנזקים ניכרים לרכוש הבית שלכם. גם אם השקעתם הון תועפות על צנרת חדשה בביתכם, ברגע שמקור הבעיה היא בצנרת של השכנים, תיחשפו לבעיות נזילות. שלא באשמתכם.